środa, 7 września 2011

Początek.

Klubowy bus szybko sunął po hiszpańskich drogach. Pływaczki synchroniczne znużone już podróżą spokojnie siedziały na swoich miejscach. Nie mogły doczekać się, aż dojadą do celu swej podróży. Właściwie nie wiedziały gdzie jadą, Acuario postanowiło być tajemnicze i nie zdradzać swoim zawodnikom miejsca obozu. Jednak Cristine kusiło, aby wyjawić swoim dziewczyną dokąd zmierzają. Co chwile podnosiła się ze swojego miejsca, już chciała coś powiedzieć, ale w ostatnich chwilach powstrzymywała się. W końcu nie dała rady
- Dziewczęta! Nie mogę wam powiedzieć dokąd dokładnie jedziecie, bo obiecałam. Zdradzę wam jednak, że będziecie w tym samym ośrodku co waterpoliści! 
Wszystkie dziko zapiszczały z radości, wiadome było że chłopcy z piłki wodnej to mega ciacha, jednak nigdy nie było okazji, aby wejść z nimi w bliższe kontakty. Jedynie Adelie nie ucieszyła się, raczej zawyła
- Jak to?! Przecież tam będzie mój tata i brat - rozpaczała. - Nie mogę spędzić z nimi wakacji!
- Będzie Miguel? - zainteresowała się Virginia. Przez myśl przebiegło jej, że będzie miała kogo poderwać. - Nowe trofeum do kolekcji - uśmiechnęła się do własnych myśli.
- Dotkniesz go, a pożałujesz - wysyczała zazdrosna o brata, dziewczyna. 

***

Pływaczki synchroniczne:

Adelie - zakręcona nastolatka, ma 17 lat, kocha malować paznokcie i słuchać hip hopu i reggae, a także metalu ze swoją przyjaciółką Juliet. Adelie ma duże, niebieskie oczy, dużo, brązowych włosów, jest wysoka i szczupła. Z niewiadomych powodów jest bardzo blada, co ze względu na hiszpańskie pochodzenie jest dość dziwne. Bardzo głośno i dziwnie się śmieje, dużo mówi i jest generalnie lubiana. Jej bratem jest Miguel. 
Juliet - mroczna szesnastoletnia dziewczyna z dużą, czarną grzywką, przez którą prawie nie widać jej jasnoszarych oczu. Jest niska, cicho mówi, ale głośno się śmieje. Urodziła się w Finlandii, lecz w wieku 3 lat rodzice odesłali ją do babci Hiszpanki, aby móc spokojnie kontynuować karierę rockową. Bardzo lubi Pedro, gra z nim w karty i wyzywa od najgorszych. Nienawidzi Virgini, gdyż ta ciągle rozpowiada plotki, o tym że Juliet jest lesbijką i je koty. 
Virginia - Ma 17 lat, farbowane blond włosy, niebieski oczy, dwa kilo tapety na twarzy i duży biust. Ma polsko - amerykańskie korzenie. Najmniej inteligentna i najsłabsza ze wszystkich zawodniczek Acuario. Lubi pić alkohol, robić sobie zdjęcia, malować się i chodzić do klubów, albo na domówki. Uważa się za chodzący ideał, sexy dupcie i mistrza ciętej riposty, co niestety zupełnie mija się z prawdą. Jest bardzo bogata, zna fajnych ludzi i wybiera najlepsze imprezy, więc wszyscy starają się z nią przyjaźnić. Jednak gdy tylko nie widać jej na horyzoncie to obrabiają jej dupę. 
Michelle - typowa chłopczyca, lubi chadzać ubrana jak chłopak i zachowywać się jak chłopak, więc nie wiadomo co robi na pływaniu synchronicznym. Dodatkową ciekawostką jest to, że jest najlepsza ze wszystkich. Jest bardzo ładną, szczupłą i niską blondynką o groźnym spojrzeniu. Żyje w dziwnym 'związku' z Virginią, czasem się uwielbiają, lecz częściej nienawidzą. Mimo to nie mogą przeżyć jednego dnia bez siebie.


Piłkarze wodni: 

Miguel – ciemno i krótkowłosy chłopak, ma 18 lat. Jest dobrze zbudowany, kocha piłkę wodną - jest najlepszym zawodnikiem Acuario. Reprezentuje zdrowy styl życia, ale od alkoholu nie stroni. W wolnych chwilach podrywa laski, które piszą na widok jego dużych mięśni. Ma najlepszego przyjaciela imieniem Pedro. Jego siostrą jest Adelie, a wrogiem numer jeden - Sergio.
Pedro -  Ma 18 lat, dziwną twarz, ciemne włosy i duże, brązowe oczy. Nie należy do typowych przystojniaków, ale ma dużo uroku osobistego. Jest bardzo nieogarnięty, nieśmiały, ma piskliwy głos i kocha słuchać muzyki alternatywnej. 
Sergio - klubowy dres. Nadużywa alkoholu, nie stroni również od innych używek. Ma trochę wybujałą wyobraźnie, kocha opowiadać o laskach które już zaliczył, jednak wszyscy sądzą, że jest nadal prawiczkiem. Ma 16 lat, przyjaźni się z Alejandro, nienawidzi Miguela, który ciągle odbiera mu tytuł strzelca roku... 
Alejandro - najmłodszy zawodnik, ma 15 lat. Ma ciemną karnację, ciemne oczy i ciemne włosy, ogólnie mówiąc - jest ciemny. Jest przybranym bratem Sergio, którego bardzo kocha i uważa go za swojego idola. Niedawno rozpoczął swoją karierę waterpolowca, więc nie jest zbyt dobry. Ogólnie lubiany, uważany za mistrza ciętej riposty. 


Trenerzy:

Eduardo - trener piłkarzy wodnych, ojciec Adelie i Miguela, założyciel Acuario. Lubi różowe koszule i drogie garnitury. Ma lekko wystający brzuszek, 46 lat, kolekcje samochodów i duże poczucie humoru. Sprawia mu przyjemność patrzenia na padających z wycieńczenia zawodników. 
Cristina - młoda dziewczyna z zapałem do pracy, bardzo energiczna, żywiołowa, gadatliwa. Jej ulubionym narzędziem jest śrubokręt, którym wybija rytm na treningach. Jest bardzo ładna, przypomina wyglądem Penelope Cruz. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz